---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 – 2015 Askerlik Kaç Yaşına Kadar Tecil Ettirilir Ertelenir

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 – 2015 Askerlik Kaç Yaşına Kadar Tecil Ettirilir Ertelenir, Askerlik Tecilinde Son Yaş Kaç Yaş Sınırı Nedir

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Soru: Askerlik kaç yaşına kadar tecil ettirilir? 29 yaşındayım üniversiteyi bitirdim ayrıca şuan yüksek lisans yapıyorum. Yaşadığım İkametgah adresime askerlik için yoklamam gelmiş. Askerlik şubesine gidip görüştüğümde kaçak görünüyorsun dediler. Bazı arkadaşlarım bana maksimum 28 yaşına kadar askerlik tecil ettiriliyor diyor. Eğitim döneminin ortalarındayız eğitim hayatımı erteleyip askere gitmek istemiyorum. Askerlik en son olarak kaç yaşına kadar tecil ettirilir konusunda bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

askerlik-tecil

Cevap: Sayın sitemiz takipçisi. Devlet adına veya kendi hesaplarına yurt içinde yada  yurt dışında; staj, yüksek lisans, ihtisas ve doktora yapan kişilerin askere celp ve sevkleri, yoklama kaçağı ve bakaya durumunda olmamak yada bu suçlardan ceza almamış olmak kaydıyla  ilgili kurumun teklifi üzerine, 33 yaşını doldurdukları yılın sonuna kadar askerliklerini tecil edilebilmektedir.
Bilgi Media & VikipediEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2014 – 2015 Askerlik Kaç Yaşına Kadar Tecil Ettirilir Ertelenir admin tarafından 30 Ağustos 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
2014 – 2015 Askerlik Kaç Yaşına Kadar Tecil Ettirilir Ertelenir isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “2014 – 2015 Askerlik Kaç Yaşına Kadar Tecil Ettirilir Ertelenir”
  1. ismail ışık diyor ki:

    merhaba.24 yaşındayım.askerliği lise bittikten sonra kendi isteğimle 2 yıl tecil ettirdim ve 1 kaç ay sonra da ek yerleştirmeler ile üniversiteye başladım. şimdi açık öğretim son sımıf öğrencisiyim ve şubat gibi okulumun bitme ihtimali var. okulum bittiği takdirde tekrar askerliğimi tecil ettirebilirmiyim?

Sende Yorum Yaz