---- Sponsorlu Baglantilar ---

2015 Diyetisyen Maaşları Ne Kadar

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Merhaba Arkadaşlar,

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sizlerden Gelen  2015 diyetisyen maaşları, Devlette diyetisyen maaşları, Devlette diyetisyen ne kadar alır, Diyetetik maaşları, Diyetisyen maaşları kaç liradır sorularının yanıtlarını size vermek istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sitemizi takip eden ve diyetisyen maaşları hakkında bilgi almak isteyen üniversite sınavına girmek üzere olan genç öğrenci arkadaşlarımızın bize sormuş oldukları bir  soru “Devlette diyetisyen maaşları ne kadar?”  Bu soru ile ilgili her gün bir çok diyetisyen adayından mail gelmektedir. Sizlerden gelen bu istekler üzerine gerek kamuda gerekse özel sektördeki bazı diyetisyen arkadaşlardan aldığımız bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle 2014 Devletteki Diyetisyenlerin maaşları hakkında bilgi vereyim;

diyetisyen-maaslari

Şimdi 2014 yılı Ocak ayı itibarıyla zamlanmış durumda olan Diyetisyenlerin maaşları ile ilgili bilgiler vereyim;

Kamuda Görev Yapan Diyetisyenler Yaptıkları Döner Sermaye geliri ile birlikte 2 200 liranın oldukça üzerinde gelir elde etmektedir.

1700 lira civarında maaş + 651 Lira Sabit ve 0 ile 500 lira arası döner sermaye almaktadır.

2015 Diyetisyen Maaşları na göre 2250 lira üzerinde bir ücret alınmaktadır.  Ayrıca Denge Tazminatı ve ve Döner Miktarlarını verirseniz güncel paylaşımı size aktarabiliriz.

Özel Sektör Sağlık Kuruluşlarında ücretler 1900 lira civarında başlamakta ve performansa göre oldukça iyi ücretler alınmaktadır.

Bilgi Media 2014 Maaşlar Hakkında BilgilerEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2015 Diyetisyen Maaşları Ne Kadar admin tarafından 24 Ekim 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , , ,
2015 Diyetisyen Maaşları Ne Kadar isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz