---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 KPSS Yerleştirme Tercihleri Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 KPSS Yerleştirme Tercihleri Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak ? Sorularının Yanıtları burada.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

2014 KPSS yerleştirme tercihleri ne zaman ve hangi günler arasında yapılacak? 2014/1 KPSS yerleştirme tarihleri ve 2013/2 KPSS atama tarihleri hakkında bilgi istiyorum . KPSS sınavından 89 alan bir işletme Fakültesi mezunuyum. . Mesleğime ile ilgili bir bölüme atanmam pek te kolay değil çünkü bu bölümden mezun bir çok insan var.  Bu yüzden ben 2014 KPSS tercihlerinde düz memurluk veya maliye ile ilgili bir tercih yazıp atanmaya çalışacağım . Uzun zamandan beri işsiz durumdayım ve beni oldukça sıkmış canıma tak ettirmiş durumda . Bana 2014 KPSS yerleştirme tercihleri ne süre koşulacak hususunda bilgi verirseniz çok ama çok hoşnut olurum . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

sorucevaplar

2014 KPSS Yerleştirme Tercihleri Ne Zaman Yapılacak

Sayın takipçimiz önce hakkınızda hayırlısı neyse onun olmasını temenni ederiz . Size bilgi verebilmek yerine ÖSYM’nin atama tarihlerini araştırdık . 2014 senesi içinde yapılacak olan yerleştirme tarihleri şu anda tam olarak açıklanmadı. Ama yüklü sayıda memur alımlarının 2014 KPSS sınavı sonrasında Ekim veya Kasım Ayı gibi olacağını düşünmekteyiz.

Alımlar Belli olduğunda sizlere bu başlık altında bilgi vereceğiz.Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2014 KPSS Yerleştirme Tercihleri Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak ? admin tarafından 3 Ekim 2013 tarihinde eklenmiştir.

2014 KPSS Yerleştirme Tercihleri Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “2014 KPSS Yerleştirme Tercihleri Memur Alımları Ne Zaman Yapılacak ?”
  1. faTih diyor ki:

    Merhaba 2012 Önlisans Muhasebe mezunuyum En son 2012 Kpss girmiştim 2014/1 ataması 23.06.2014 tarihinde olacağını duydum bu atamada benim tercih yapabilme durumum var mıdır acaba yani böyle bir hakkım mevcut mudur ?

Sende Yorum Yaz