---- Sponsorlu Baglantilar ---

2014 Şehirler Arası ve Şehir İçi Hız Limitleri Kaç KM oldu

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

2013 – 2014 Şehirler Arası ve Şehir İçi Hız Limitleri Kaç KM oldu sorusunun yanıtın sizlere özet ve kısaca açıklamak istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Şehir içi ve Şehirlerarası sürat limiti ne civarında kaç 2013 – 2014 Şehir içi hız sınırı 90 km ye mi çıkacak? İşte detaylar:

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Son günlerde bilgi kanallarında sıkça tartışılan sürat limiti konusu son Emniyet genel müdürlüğü açısından yapılmış olan detaylı bilgi sonrasında açığa kavuştur .

Bilindiği üzere haberlerde şehiriçi hız limitinin 50’den 90 km/h hıza çıkarılması gündemde idi . Şehir içerisinde yaşanan trafik sıkışıklığının giderilmesi için çalışmaların süratle sürdürüldüğünü vurgulayan Emniyet , faaliyet sonuçlanana civarında şehir içi sürat limitinin 50 km/h olacağını duyurdu .

sorucevaplar

Ayrıca illerde sürat limitinin Ulaşım Koordinasyon Merkezleri ( UKOME ) ya da İl Trafik Komisyonlarının kararıyla 20 km artırılarak 70 km olabileceğini anımsattı .

Şehirler arası çift yönlü karayolunda 90 km/h ( Otomobil)

Hız sınırı şua için bölünmüş yollarda 110 km/h ( Otomobil)

Otoyollarda ( otoban ) ise 120 km/h ( Otomobil)

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür AnsiklopedisiEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2014 Şehirler Arası ve Şehir İçi Hız Limitleri Kaç KM oldu admin tarafından 1 Ekim 2013 tarihinde eklenmiştir.

2014 Şehirler Arası ve Şehir İçi Hız Limitleri Kaç KM oldu isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz