---- Sponsorlu Baglantilar ---

2015 Yeni Dacia Duster Fiyatları ve Özellikleri

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

2015 Yeni Dacia Duster Fiyatları ve Özellikleri Yorumları Hakkında Bilgi, 2015 Yeni Dacia Duster Fiyatları Ne Kadar Oldu ve Yeni Modelde Hangi özellikler yer alacak sizlere açıklamak istiyoruz. Fransız otomobil üreticilerinden Renault Firmasınca üretimi gerçekleştirilen Dacia Markasının ülkemizde en çok tutulan modellerinin başında geleceğini düşündüğümüz Yeni Dacia Duster ile ilgili merak edilenlerin yanıtlarını bu bilgi notumuzda sizlere vermek istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Dacia-Duster-2014-06

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Basın ilanı: Yeni Dacia Duster’ın dış tasarımı, her şartın otomobili olduğuna konusunda stilini vurgulayacak biçimde iyileştirildi. Aracın iç mekanı ise yeni ön göğüs ve döşemeler ile yine tasarlandı.

Dacia-Duster-2014-15.jpg

Yeni TCe 125 benzinli motor Yeni Dacia Duster’ın yakıt tüketimini (6.0 l[2]/100 kilometre) ve CO2 emisyonlarını ciddi biçimde düşürüyor.

Yeni Dacia Duster, şu ekipmanlar ve özellikler sayesinde aynı ücrete daha fazla ekipman ve daha iyi bir değer sunuyor: Dacia MEDIA NAV, seyir kumandası/hız sınırlayıcı, arka ark desteği, Euro 5 sürümlerde standart olan Elektronik Balans Kumandası (ESC), daha yüksek kalite düzeyi, yeni stil ve iyileştirilmiş modülerlik. Tüm bunlar €10,490  başlangıç ücretine.

Yeni Duster, başarılı olmasını sağlayan bütün iyi özelliklere yeniden sahip: Etkileyici çok istikametlilik, her tür arazi şartındaki maharetleri, 4×2 sürümü ve 4×4 sürümünün off-road yetenekleri, ücreti karşılığında sunduğu eşsiz genişlik

Yeni Dacia Duster, diğer tüm Dacia’lar gibi 3 sene /100.000km garanti ile sunuluyor.

Dacia-Duster-2014-16.jpg

Dışında makyaj, içinde devrim

Makyajlanmış olan Yeni Dacia Duster, başarısında büyük ölçüde hisse sahibi olan tasarım özelliklerini hala muhafaza ediyor. Bu yeni modelde daha fazla göze çarpan 4×4 tasarım özellikleri bulunuyor.

Göze çarpan 4×4 stili

Aracın ön tasarımı iki adet krom kaplı şerit ile süslü yeniden tasarlanmış bir ızgara ile elden geçirildi. Ön ızgaranın artık yeni, alçağa yerleştirilmiş hava giriş kanalı ve gündüz sürüş lambalarına sahip çift optikli farlara sahip.

Dacia-Duster-2014-18.jpg

Bütün bu yenilikler bir yandan aracın duruşunu ve sağlamlığını vurguluyor.

Giriş Düzeyi Dizayn Direktörü David Durand, “Aracı özgün modelinin çekiciliği ve orantıları üzerine yaptık. Izgara gibi kimlik unsurları modernize edildi. Bunun yanı sıra otomobilin 4×4 özelliklerini güçlendirdik ve beğenilen tüm niteliklerini savunduk. Yeni Duster, başlangıçtaki DNA’sını sürdürürken daha da kuvvetli bir karaktere kavuştu” diye konuştu.

Yeni destek parçalı Duster-yaftalı tavan barları otomobilin SUV karakterini vurguluyor. Tertemiz 16-inçlik “Koyu Metal” alaşımlı jantlar ve “Çamur ve Kar” lastikleri ise Yeni Dacia Duster’ın profiline taze bir hava katıyor.

Arkada ise yeni far grubu, bilhassa de krom kullanımı ile ön bölümdeki dizaynı bitiriyor; Krom kaplı bir egzoz çıkış borusu ve yeni “4WD” harfleri araçtaki tasarım değişikliklerini bitiriyor ve aracın kişiliğini güçlendiriyor.

Dacia-Duster-2014-22.jpg

Duman Gri Yeni Dacia Duster’da sunulan yeni bir renk seçeneği.

İç mekanda büyük değişiklikler

Yeni Dacia Duster’ın iç tasarımı, dış görüntüsünün sunduğu vaatleri karşılayabilmesi açısından ciddi biçimde değiştirildi. Araç, SUV dünyasının özelliklerini yansıtabilmesi için aile hatchback’i görüntüsünden kaçınıyor.

Yeni, tamamiyle yeniden tasarlanmış olan ön göğüste iki adet dikey bileşen ile çevrelenen merkeze yerleştirilmiş bir konsol bulunuyor. Bu da aracın sunduğu sağlamlık duygusunu vurguluyor.

Yeni Dacia Duster, deri de dahil olmak üzere dört yeni döşeme seçeneği ile sunuluyor.

Dacia-Duster-2014-08.jpg

Aracın konfor düzeyi yeni tasarlanan koltuklarla arttırılırken arka koltuk sırasının arkalığı daha güçlendirildi.

Daha koyu kabin renkleri Yeni Dacia Duster’ın güçlü karakterini ve sağlam 4×4 özelliklerini vurguluyor.

Temel Dacia Değerlerine Sahip: Bonkör, Emin ve Yalın

Dacia, otomobile yeni bir bakış açısı getirdi. Parasının değerini bilen müşteriler artık tertemiz bir otomobil sahibi olabiliyor.

Dacia kullanıcılarının, otomobillerinin tanınmış güvenliği ve kolay bakım özellikleri sayesinde içleri rahat.

Dacia-Duster-2014-09.jpg

Renault Grubu’nun yüksek standartları ve uzmanlığı

Dacia, kalite açısından Renault Grubu’nun uzmanlığından istifade ederken, Renault-Nissan İttifakı’nın süreçlerinden ve standartlarından da yararlanıyor.

Yeni Dacia Duster Romanya’daki Pitesti tesisinde üretiliyor.

Grubun diğer tüm imalat tesisleri gibi Pitesti fabrikası da kaliteli imalat ve çok sıkı imalat standartlarının uygulanmasını gerektiren Renault İmalat Yolu anlayışını uyguluyor.

Dacia, İtifak motorlarının güvenilirliğini bünyesinde barındırıyor. Bunlar arasında 2012’de bir milyondan fazla satış gerçekleştiren 1.5 dCi de var. Yeni Dacia Duster bu arada 4×4 araçlar ile ilgili Nissan tecrübelerinden yararlanıyor.

Dacia-Duster-2014-10.jpg

Fransa, İspanya, Portekiz, Belçika ve İtalya’da 29.000 müşteri ile gerçekleştirilen bir araştırmaya göre Dacia, 2012’nin en emin markası oldu.

Dacia markası, son dört senede zenginleştirdiği ürün yelpazesi ile Wertmeister ödülünü kazandı. Alman mecmuası Autobild tarafından dağıtılan bu ödül en iyi değeri sunan araçlara veriliyor.

Kullanım rahatlığı

Üreticinin sunduğu 3 sene/100.000km garanti markanın tüm modeller için geçerli. Bu garantiye ağ dahilindeki rastgele bir bayideki servis işlemleri ve özgün parçalar kullanılarak yapılan onarımlar da dahil.

Dacia, daha da fazla kullanım rahatlığı yaşatmak için garanti uzatma sözleşmeleri de sunuyor.

Dacia-Duster-2014-11.jpg

Duster serüveni

Dacia Duster, üç seneden biraz daha uzun bir müddette 400.000 adet satarak tam bir başarıya dönüştü. Duster, 2012 yılında Fransa’nın en çok satan otomobillerinden oldu.  Bu araç markanın imajını yükseltti ve yeni müşteriler kazanılmasına kapı araladı.

2014 Yeni Dacia Duster Fiyatları  €10,490 dan başlamaktadır.Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
2015 Yeni Dacia Duster Fiyatları ve Özellikleri admin tarafından 28 Kasım 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
2015 Yeni Dacia Duster Fiyatları ve Özellikleri isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz