---- Sponsorlu Baglantilar ---

Ankara Ev, Arsa, Daire Fiyatları

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

2013 – 2014 Ankara Ev, Arsa, Daire Fiyatları Ne Kadar Yükselir mi , Düşer mi Ankara da Nereye Yatırım Yapmalı sorularının yanıtlarını kısaca sizlere vermek istiyoruz. 

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Son yıllarda emlak piyasasında taşlar yerine oturmaya başladı diyebiliriz. Özellikler 2005 yılı ve sonrasında düşen konut kredisi faizleri ve sonrasında tam olarak olmasa bile uygulanmaya başlayan Mortgage kredileri sayesinde düşen faiz ortamında uzun vadeli düşük faizli kredi imkanına kavuşan Türk Halkı Dünyada Mekan Ahirette İman Felsefesinden hareketle ev sahibi olmak için bankaların ve konut edinme sistemlerinin yolunu tuttu. Özellikle büyük şehirlerde ciddi primler meydana geldi 2008 krizi sonrası iki yıllık bir dinlenme dönemi sonrası yeniden yukarı yönlü bir harekete başladı. Sizlere bu yazımız da Başkent Ankara ilimizde Emlak Yatırımı konusunda yapılabilecekleri söylemek istiyoruz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

ankara-ev-fiyatları

2013 Ankara Uygun Fiyatlı Ev ve Daireler

Ankara ilinde gelirinize göre konut bulmanız oldukça kolaydır. Ucuz konut almak için ilk önerimiz Bağlum Bölgesidir. Önceleri Keçiören ilçemize bağlı bir bölge olan Bağlum son dönemlerde oldukça cazip durumdadır. İkinci önerimiz Pursaklar civarıdır. Eğer iki odalı şirin bir ev istiyorum derseniz sizler için Karacaören Toki konutlarını önerebiliriz. Bu bölgede yatırım yapılabilecek iki bölgemiz daha bulunmakta birisi Altınova bölgesi diğeri ise Akyurt tur.  Ankara daire fiyatlarında yukarıda belirttiğimiz bölgelerde 75 bin ile 150 bin lira arasında konut bulabilirsiniz.

Mamak civarında kentsel dönüşüm olan bölümlerden daire alabilirsiniz. Ayrıca şehre uzak olsa da çok fazla para harcamadan Etimesgut ve Sincan ile Yenikent civarından ev alabilirsiniz.

2013 Ankara Orta ve Üst Gelir Seviyesi Ev ve Daireler

Ankara ilimizde Orta ve Üst Gelir seviyesi ev satın almak isteyenler için Tavsiyemiz Oran, Ümitköy, Çayyolu, Eryaman, Batıkent ve Balgat Civarlarıdır.  Bu bölgelerde ortalama bir sitede 300 000 lira ile 1 Milyon lira arasında kendinize güzel bir yaşam alanı satın alabilirsiniz. Seçiminiz eğer Villa tarzı bir yaşam ise Gölbaşı Hacılar Civarı ile Temelli civarında 350 000 ile 1 500 000 lira arasında havuzlu ve havuzsuz villalarda yaşayabilirsiniz.

2013 Ankarada Arsa, Arazi Alınacak Bölgeler

Ankara ilimizde arsa almak isteyenler için öncelikle Bağlum, Altınova ile Batıkent Çakırlar bölgesini tavsiye edebiliriz. Bu bölgelerde yapılacak yatırımlar 1 ile üç yıl arasında oldukça güzel bir getiri sağlayabilir. Ancak arsa yatırımı sabır gerektirmektedir ve alacağınız arsanın fiyatının abartılmış derece yüksek olmadığını öncelikle belirlemelisiniz.

Serdar YILDIRIMEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Ankara Ev, Arsa, Daire Fiyatları admin tarafından 23 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Ankara Ev, Arsa, Daire Fiyatları isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz