---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Arı Sütü ve Arı Sütünün Faydaları ve Yan Etkileri


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Arı Sütü ve Arı Sütünün Faydaları ve Yan Etkileri, Zararları Nelerdir Sorusunun yanıtı hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir çok rahatsızlıkla faydalı olduğunu bilinen Arı Sütüne Dair sizlerde görüşlerinizi bizimle paylaşırmısınız.

soru-cevaplar
Arı Sütünün Bilinen ve Bilinmeyen Yararları Neler? 
Arı Sütünün Latinde isimi”Royal jelly”dir.

Arı Sütü Hangi Hastalıklara Yararlıdır?
Bronşite, astıma, akciğer hastalıklarına, uykusuzluğa, böbrek rahatsızlığına, mide rahatsızlığına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, saç beslenmesi ve güçlenmesine, cilt beslenmesi ve güçlenmesine, tırnak beslenmesi ve güçlenmesine, sindirim sisteminin sıhhatine, düşük tansiyona, tinsel dayanıklılığa, zihinsel dayanıklılığının artmasına, yorgunluğa, soğuk algınlığına, gripe, hücre yenilenmesine, yaşlanma tesirlerinin geciktirmede, menopoza yararlıdır.

Arı Sütü Kullanım şekli ve Dozu:
Arı sütü günde 1-2 kez kullanılabilir.

Arı Sütünün Yan Tesirleri:
Alerjik tepkiye kapı aralayabilir.

Maviyle Pembe Genel Kültür ve Yaşam Portalında Merak ettiklerinizin yanıtlarını bulacaksınız.

Diğer Konu Linkleri > arı sütünün yan etkileriari sutunun zararlarisütün yan etkileriarı sütü yan etkileriarı sütünün yan etkileri nelerdirari sutu faydalari ve zararlariari sutu icen kiside yan etkilerarı sütünün zararları nelerdirarı polen arı sütü yan etkisiarı sütünün zararı

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Arı Sütü ve Arı Sütünün Faydaları ve Yan Etkileri admin tarafından 16 Aralık 2013 tarihinde , Sağlık Bilgileri kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Arı Sütü ve Arı Sütünün Faydaları ve Yan Etkileri isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz