---- Sponsorlu Baglantilar ---

Bir Erkeğin Çapkınlığı Nasıl Anlaşılır ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Çapkın Erkeği Tanıma Kılavuzumuzu açıyoruz. Bir Erkeğin Çapkınlığı Nasıl Anlaşılır ?, Erkek Arkadaşım Sevgilim, Nişanlım Çapkın mı Acaba kendi halinde biriylemi çapkın biriylemi birlikteyim diye soruyorsanız kendi kendinize işte kafanıza takılan sorulara verilecek en güzel yanıtları.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Sevgiliniz veyahut hoşlandığınız erkeğin çapkın olup olmadığını anlamak için biraz gözlem yapmanız yeterli olacaktır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

İşte çapkın erkeğin belirtileri…
-Çapkın erkekler genelde cool takılırlar. Hiçbir şey, hiç kimse umurunda değilmiş, onlarla katiyen işi olmazmış gibi davranırlar.

capkin-erkek

-Ama bir kızı ele geçirmek istiyorlarsa ufak ufak iletişim kurmaya başlarlar. Şayet kız onun alakasına cevap vermiyorsa fazla uğraşmazlar.

-Çapkın olan erkekler her gördüğü kızla ilgilenmezler. Çevrede gördüğünüz her kızla flört etmeye çalışan tipler genelde hiç bir kızı ele geçiremeyen erkeklerdir. Onlar zararsızdır.

-Çapkın erkekeler ağzı laf yapan, kısa hikayeleri olan erkeklerdir. Yer yer bilgisiyle kadınları etkilerler.

-Çapkın erkekler kendileriyle katiyen iftihar etmezler. Ama kendilerine güvenleri her zaman tamdır. Karşısındakini özgüvenleriyle etkilerler.

-Çapkın erkekler; kadınların kalbine giden yolu çok iyi bilirler. Önce karşısındaki kadın ile ilgili fikir edinir, sonra uygulamaya geçerler. Başka bir deyişle nabza göre şerbet verirler. Karşısındaki kadını nasıl etkileyeceğini her zaman bilirler.

-Çapkın erkeklerler nasıl hareket edereceklerini ve nerde ne yapması gerektiğini oldukça iyi bilirler. Bu yüzden Onunla hayatınızın en güzel ve heyecanlı dönemlerini geçirebilirsiniz. Ancak dikkat edin! Bu güzel günler çok ama çok uzun sürmeyecektir…

Aşka Sevgiye ve İlişkilere Dair Tüm Merak Edilenlerin Yanıtları Burada.Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Bir Erkeğin Çapkınlığı Nasıl Anlaşılır ? admin tarafından 29 Kasım 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:,
Bir Erkeğin Çapkınlığı Nasıl Anlaşılır ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz