---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Birlikten Kuvvet Doğar Kompozisyonu ve Sözünün Açıklaması


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Genel Kültür paylaşımlarımıza Birlikten kuvvet doğar Kompozisyonu ve Sözünün Açıklaması ile örnekleri var mı sorusunun yanıtını vermek istiyoruz.

Birlikten kuvvet doğar Kompozisyonu

Bazı sözler vardır ki sıklıkla kullanılır bunlardan biride birlikten kuvvet doğar sözüdür. Peki nedir birlikten kuvvet doğar sözü ve ne açıklanmak istemiştir. Hiç merak ettiniz mi. Aslında bu söz hayatın her alanında bize lazım olan ve bir hayat felsefesi olarak uygulamamız gereken bir sözdür. Kısaca açıklayalım mı ne dersiniz.
İnsan hayatında bazı şeyleri tek başına yapabilir ama hiç bir insan hayatı boyunca başkaları ile işbirliği içinde olmadan ve birlikte hareket etmeden tam anlamıyla başarıya ulaşamaz neden diyece soracak olursanız eğer hayatın zorlu kulvarında adımlarınızı atarken bazen bir insanın gücünün tek başına yeterli olmayacağı ve mutlaka aşılması gereken zorluklar olabilir işte o zaman yanımızda olanlar sayesinde o zorluğu güç birliği yaparak aşabilir daha ileriye gidebiliriz. Yani başarının sırrı takım ruhu ve birlikte hareket etmektir diyebiliriz.
Bundan dolayı sizlere tavsiyemiz her zaman ve her yerde bireysel hareket edilmeyeceğini bilmeli ve bundan hareketle yapacağımız işlerin kolaylaşması için birlik ve beraberliğin önemini kavramalıyız.
Serdar YILDIRIM

kompozisyon
Birlikten Kuvvet Doğar Sözünün Kısaca Açıklaması
bir arada ve hepberaber yapılan işlerden hep kazançla çıkıldığını,başarılar yakalandığını anlatır.Birlik ve beraberlik içerisinde yapılan işlerin daha iyi neticeler verdiğini, sıkıntılı konuların bile kolayca halledilebildiğini gösterir.
Bilgi Media & Deyimler, Atasözleri ve Sözlerin Açıklaması Ansikolepedisi

Diğer Konu Linkleri > birlikten kuvvet doğar kompozisyonbirlikten kuvvet doğar ile ilgili kompozisyonbirlikten kuvvet doğar atasözünün anlamı kompozisyonbirlikten kuvvet doğar ile ilgili kompozisyon örnekleribırlıkten kuvvet dogar atasozunun anlamıbirlikten kuvvet doğar atasözünün anlamı uzunBirlikten kuvvet doğar kompozisyonubirlikten kuvvet doğar kompozisyon yazısıbirlikte hareket etmek ve işbirliği konulu kısa bir yazıbirlik ile ilgili kompozisyon

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Birlikten Kuvvet Doğar Kompozisyonu ve Sözünün Açıklaması admin tarafından 28 Ekim 2013 tarihinde , Nedir- Ne Demek - Sözlük kategorisine eklenmiştir.

Birlikten Kuvvet Doğar Kompozisyonu ve Sözünün Açıklaması isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “Birlikten Kuvvet Doğar Kompozisyonu ve Sözünün Açıklaması”
  1. kübra gülmez diyor ki:

    işime yaradı. çok güzel olmuş. teşekkür ederim.

Sende Yorum Yaz