---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Erkekler Hangi Tip, Biçim, Karakterdeki Kadınlara Hayran Olurlar? Aşık Olurlar ?


---- Sponsorlu Baglantilar ---

kadinlarin-begendigi-erkekler

ZEKA ÇOK ÖNEMLİDİR …

Kadında fiziksel görünümden sonra gelir . Erkekler zekice düşünen, fikrini savunabilen ve net olan kadınları sever.Çoğu erkek  düşüncesi kendine yakın kadınlarla konuşmayı sever. Erkekler tartışma sırasında kendine fikirlerini kabul ettiren kadınlara hayranlık hissederler.

 

ESPRİLERİ NASIL ?

Erkek esprilerine gülen kadınlarla konuşup tanışmak ister.  Kendisiyle barışık olan ,  kendisi veya çevresiyle alay edilse (aşırıya kaçmadan)  dahi gülebilen kadına ilgi gösterir. Bu bir özgüven belirtisidir. ve sizi  çekici kılar.

 

 

DESTEK GÖSTERME

Erkekler destek veren ve teşvikleri olumlu yönde olan kadınlara ilgi duyar. Hedeflerine ulaşaşak yetenekte olduklarını hissettiren , güç veren bir sese  ihtiyaç duyar.  Herşey yolundaysa sizin bunda payınız olduğunu düşünüp size borçluluk da hissedebilir.  Onun her zaman yanında olacağınızı ve ayak bağı olmadığınızı hissettirmelisiniz.

 

 

SABIR

İlişkiniz yeniyse ciddi bir ilişkiye başlamak için aceleci olmayın. Hatalarına anlayış gösterin. Kimse hatasız değildir. Anlayışlı olun, hatalara anlayış gösterin, terslemeyin, kötü sözler onu yaralar.

HAYAT GÖRÜŞÜNÜZ

Yeni fikirlere,  açık olduğunuzu gösterin. Dar görüşlü olmadığınızı bilmesini sağlayın. Hayata bakış açınızı görmesini sağlayın ve özgür olduğunuz hissettirin. Böylece sizi kaybetmek istemeyecektir.

BAKIM

Sağlığına ve fiziğine özen gösteren bayanlar çoğunlukla  erkekler tarafından  çekici bulunur. Erkekler sporcu, düzenli ve dengeli beslenen, saçına, tırnaklarına bakan, güzel giyinen kadınlardan her zaman hoşlanır.

Diğer Konu Linkleri > erkekler hangi kadınlara aşık olurerkeklerin hayran olduğu kadınlarerkekler hangi kadınlara aşık olurlarhayran hayran bakan erkekbirerkekasikoldugukadindanneiserkek hangi kadına aşık olurgenelde erkekler hangi tip bayanları severerkekler nasıl kadınlara aşık olurlarerkekler nasıl kadınlara hayran olurerkekler nasıl kadınlara hayranlık duyar

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Erkekler Hangi Tip, Biçim, Karakterdeki Kadınlara Hayran Olurlar? Aşık Olurlar ? Reis Bey tarafından 15 Eylül 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Erkekler Hangi Tip, Biçim, Karakterdeki Kadınlara Hayran Olurlar? Aşık Olurlar ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz