---- Sponsorlu Baglantilar ---

Erkekleri Etkileyen, Baştan Çıkaran, Sözler ve Davranışlar

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Erkekleri Etkileyen, Baştan Çıkaran, Sözler ve Davranışlar Nelerdir, Hanımların Yaptığı Hangi Hareketlerden ve söylediği sözlerden erkekler hoşlanır merak ediyorsanız ğer sizlere bunu ayrıntılı bir biçimde açıklayalım. 

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Hoşlandığınız erkeği nasıl baştan cıkarıp etkileyebilirsiniz merak ediyorsanız aşağıdaki tüyolara bir göz atın.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kişilikli, karakter sahibi bir kadın… Kimin itirazı olabilir ki? Espri anlayışlarını kaybetmeden, kişiliklerini savunabilen kadınlar erkekleri her zaman cezbeder.

kadin-erkek-hoslanma

Erkekler gülmekten çok hoşlanır. Hele onları güldüren espriyi bir kadın yapıyorsa, erkekler o kadına katiyen hayır diyemez. Ayrı olarak kendilerinin yaptığı esprilere gülen sevgililer de erkekler için idealdir.

Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için mevzubahis olduğunda hijyen kaidelerine pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve şayet onu hanenize çağrı ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir önem vermelisiniz.

Her ne kadar erkeklerin çoğu, kendileri için söz konusu olduğunda hijyen kaidelerine pek uymasalar da, kadınların temiz olmalarını isterler. Hoşlandığınız erkeğin yanındayken, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına ve eğer onu hanenize davet ediyorsanız yaşadığınız yerin temizliğine büyük bir önem vermelisiniz.

Hiç bir konuda takıntılı olmamaya özen gösterin. Veyahut beğendiğiniz erkeğin yanında kimi konularda takıntılı olduğunuzu belli etmeyin. Yeterince zayıf olduğu halde daimi kilolarındanyakıntı eden, daimi saçlarını düzeltme kaygısı taşıyan bir kadın erkeklere çok sevimsiz gelir.

Erkeklerin, kadınların yalnızca vücut ölçüleriyle ve yüz güzellikleriyle ilgilendikleri doğru değildir. Beraber olacakları kadınların zekaları da erkekler için ehemmiyetlidir. Erkeklerin çoğu,siyaset, ekonomi veyahut bilim gibi konularda tartışabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir sevgili hayali kurar.

Şimdiki erkekler spor yapan, kendine daha iyi bakan kadınları daha çok seçenek ediyor. Şayet spor yapmıyorsanız en azından hoşlandığınız erkeğin tuttuğu takım ile ilgili biraz bilgi edinmenizde yarar var.

Erkekleri etkilemek için mübalağalı kahkalardan, sahte gülümsemelerden uzak durmanız gerekiyor. Bunun yerine bütünüyle tabiat, içten, sıcacık bir gülüş hoşlandığınız erkeğin dikkatini çekmek için yeterli olacaktır.

Dişilik, kibarlık, sevecen olmak, çekicilik, bakımlı olmak ve kendi güzelliğiyle başaçıkabilecek olmak erkeklerin kadınlarda aradığı olmazsa olmaz özelliklerdendir. Başka bir deyişle bir erkeği etkilemek istiyorsanız, ona semt arkadanışızmış gibi davranmak yerine kadınlara mahsus tavırlarla yaklaşın.

Bir takım konularda fazla mesele çıkarmadan onunla uyum içerisinde davranan kadınlar, erkekleri ele geçirmekte daha başarılı olur. Sözgelişi tuttuğu takımın bir takım ehemmiyetlimücadelelerini yakınmadan, eğlendiğinizi ona gösterek beraber izlemeyi veyahut yaptığı diğer aktivelerde ona uyumlu bir şekilde eşlik etmeyi deneyin.

Bilgi Media Olarak sizlere tavsiyemiz Helal Dairesinden Çıkmadan Dinimizin Emirlerine Göre Bir Hayat Sürün Olacaktır. Bu yazı ile bu durumun alakası ne diye soracak olursanız doğru ve yanlış çizgisinin inceliğine bakın demekten başka bir şey düşmez bizlere. Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Erkekleri Etkileyen, Baştan Çıkaran, Sözler ve Davranışlar admin tarafından 25 Kasım 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, ,
Erkekleri Etkileyen, Baştan Çıkaran, Sözler ve Davranışlar isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz