Başlangıç » Kısa Biyografiler » Fatih Mehmet Erkoç kimdir Kısaca Hayatı

Fatih Mehmet Erkoç kimdir Kısaca Hayatı

reklam

Posted by: admin 03 Aralık 2013 Yorum yapın


reklam

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Erkoç kimdir Kısaca Hayatı Biyografisi , Hakkında Bilgileri Sizlere sunmak istiyoruz. Kahramanmaraş ilinin sevilen ve tanınmış mühendislerinden olan Fatih Mehmet Erkoç hakkında sizlerde görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugünkü grup toplantısında büyükşehir ve şehirlerin belediye başkan adaylarını izah etti.

Başbakan Erdoğan Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Fatih Mehmet Erkoç‘un ismini partililere açıkladı.

fatih_mehmet_erkoc_kahramanmaras_buyuksehir_belediyesi_aday_adayi_h3420

Fatih Mehmet Erkoç kimdir; Erkoç 01.05.1974 tarihinde K.Maraş’ın Türkoğlu Kaza’sinde doğdu. Fatih Mehmet Erkoç, öğrenimine Kahramanmaraş Merkez Üngüt Semti İlköğretim Okulunda başlayarak sırasıyla Ortaokulu, İbrahim Çalık Lisesinden mezun olarak,1992-1993 Eğitim, Öğretim Seneninde eğitime başladığı, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, makine bölümünden 1997 seneninde mezun oldu. Kahramanmaraş Merkez’de Serbest mühendislik, müşavirlik bürosu açarak iş hayatına atıldı, hali hazırda bu işle meşgul olmakta. Fatih Mehmet Erkoç, bu arada Niğde Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde masterını bitirdi. 2001 senesi Aralık ayında AK PARTİ Kahramanmaraş Merkez ilçe örgütünün kurulması ile idare heyeti azası ve hemen peşinden Merkez ilçe Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. 3 Mayıs 2003 tarihinde yapılan Kahramanmaraş Merkez Kaza 1.Alışılmış olan Kurultayında Merkez ilçe Başkanı seçildi. Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş Merkez Kaza Başkanlığı görevini 19 Ekim 2008 tarihine kadar sürdürdü. Merkez kaza 3. alışılmış olan kurultayında yine aday olmayan Fatih Mehmet Erkoç, 21 Haziran 2009 tarihinde yapılan AK Parti Kahramanmaraş 3.Alelade Şehir Kurultayında Şehir Başkanı seçildi. AK Parti 1. 2. ve 3 üncü büyük kurultaylarında delege olarak görev yaptı. Fatih Mehmet Erkoç, evli.

Bilgi Media & Vikipedi Siyasilerin Hayatları Biyografileri ansiklopedisi

reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>