---- Sponsorlu Baglantilar ---

İlişkilerde Sorunları Çözmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

İlişkilerde Sorunları Çözmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir. İlişkilerde Sorunlar Neden Olur Hangi Davranışlarımız ilişkide sorun çıkmasına neden olur ve bu davranışların önüne ne yaparak geçebiliriz sizlere açıklamak istiyoruz. Günümüzde bir çok insan kısa süren ilişkiler yüzünden aşka ve evliliğe oldukça mesafeli durmakta. 

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Olası olduğunca meselelerden uzak durmaya, ilişkinizde tartışma çıkarmamaya özen gösterin. Sizin dışınızda gelişen olaylar için ise, çözüme yönelik davranın.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

yıpranmış ilişkiler

Meselesi çözmek için ihtiyacınız olan gücü, karşınızdakini suçlayarak, değişik kuramlar geliştirerek harcamayın. Çözüme yönelik düşünün, var olan meselesi büyütmeyin. Doğru hedefi belirleyin ve oraya yürüyün.

Pişman olacağınız hareketleri yapmaktan kaçının
Ani reaksiyonlar vermek, önyargılı yaklaşmak ve düşüncesiz davranarak daimi hata yapmak, karşınızdakinin yeter artık demesine yol açar. Sabrı zorlamayın.

İnatlaşmayın
Sevdiğiniz kişiye ders olsun diye düşünerek, gereksiz davranışlarda bulunmayın. Bu sizin de aitiz, onu cezalandırırken, aslında kendinizi de cezalandırdığınızı unutmayın.

Bağışlamayı öğrenin

Ehemmiyetsiz hataları büyüterek sevdiğiniz insanın kalbini kırmayın. Sizden özür diliyorsa bağışlayın ancak elbette bunu bir hayat şekli haline getirmesine de müsaade etmeyin.

 Maviyle Pembe günlük yaşam ve aşk ansiklopedisiEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
İlişkilerde Sorunları Çözmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir admin tarafından 19 Aralık 2013 tarihinde eklenmiştir.

İlişkilerde Sorunları Çözmek İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz