---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kadınların Duymaktan En Çok Hoşlandığı Kelimeler ve Sözler Hangileridir

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kadınların Duymaktan Hoşlandıkları Şeyler,

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Kadınların Duymaktan En Çok Hoşlandığı Kelimeler ve Sözler Hangileridir sorularının yanıtlarını sizlere madde açıklayalım.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Erkeklerin kadınlar ile ilgili öğrenmeleri gereken bir şey varsa o da onları nasıl mutlu edecekleridir.

Burada kadınların duymayı arzuladıkları ve duymaktan mutlu olacakları 10 başlık verilmiştir.

kadin-erkek-hoslanma

10 Numara

“Günün nasıl geçti?”

Ona gününün nasıl geçtiğini sorduğunuzda, yorumu ne kadar düşünceli olduğunuzdur. Size anlatacaklarını dikkatlice dinleyin.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Ona gününün nasıl geçtiğini sormanız sizi çağdaş görüşlü, alakalı ve dürüst kılar.

9 Numara

“Bu kadar seksi olduğuna inanamıyorum!”

Hiçbir kadın komplimandan rahatsız olmaz. Şayet aitiz uzun müddetliyse partnerinizi hassas konularda bile övebilirsiniz.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu bilhassa uzun müddetli ilişkilerde tesirlidir. Bu davranış partnerinizin size karşı daha candan olmasına imkan tanır.

8 Numara

” [….] ile ilgili ne düşünüyorsun?”

Partnerinize sual sorarak onun düşüncelerine ehemmiyet verdiğinizi ima edebilirsiniz. ÖYLEYSE bu gece için tasarılamayı düşündüğünüz rastgele bir şey varsa fikrini öğrenin.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu sizin sevecen tavrınızı ortaya koyacaktır. Sizin alakanızı fark ettiği an size karşı kendisini daha yakın hissedecektir.

7 Numara

“Kız arkadaşlarından daha sevimlisin.”

Onu arkadaşlarından sıyırıp değişik bir yere koymanız egosunu tatmin edecektir.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu sizin hakkınızda pozitif düşünülmesini sağlayacaktır. Bu arada kız arkadaşları çevrenizdeyken daha az endişelenecektir.

6 Numara

“Çok zarifsin.”

Zarifliğini ifade etmeniz kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olacaktır. Tercihleri ve kararlarındaki doğruluğu dile kazancın. Her konuda dürüst olması size karşı olan saygısından kaynaklanmaktadır.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Kadınlar içten erkekleri sever, gentleman erkekler vazgeçilmezdir.

5 Numara

“Yatakta muhteşemsin.”

Bu söz onun kendisini bir tanrıça olarak hissetmesini sağlar. Size karşı olar güveni artar. Ayrı olarak yataktaki mahcupluğunun ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Performansına olan övgünüz her tecrübenizin değerini bilmeniz mananına gelir.

4 Numara

“Hayatımı seninle beraber geçirmek istiyorum.”

Bu ağır bir tümce. Bu nedenle neticelerine katlanmanız gerekir. Şayet riziko almak istemiyorsanız kendi içinizde kalmasında fayda var. Veyahut ima etmek yerine “Beni bu kadar ancak sen mutlu edebilirsin” ve “Başka hiç kimseyle beraber olmak istemiyorum .”gibi tümceler de kullanabilirsiniz

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bütün kadınlar ilişki ilerledikçe resmi sözler duymayı arzu eder. Hislerinin karşı tarafça dile getirilmesi hem kendisini hem de varsa ağabeyini mutlu edecektir.

3 Numara

“You’re my best friend.”

Onunla farklı seks pozisyonları hakkında konuşuyorsunuz. Bu demek oluyor ki onu diğer arkadaşlarınızdan farklı bir yere koyuyorsunuz. Bu ifadeden sonra sizinle konuşurken sıkılganlığını yenecektir.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu ifade arkadaşlığınızı bir ilişkiye taşıyacaktır.

2 Numara

“Sen mükemmel bir anne olacaksın.”

Bir hayli kadın günün birinde anne olmayı arzu eder. Hem de bazıları bunun en mükemmel meslek olduğunu düşünür. Bu konudan söz ettiğinizde size karşı olan alakanın ve güvenin arttığını hissedeceksiniz. Bu arada onu ne kadar çok mutlu ettiğinizi gördüğünüzde ne kadar haklı olduğumuzu anlayacaksınız.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Endirekt olarak, ondan çocuk sahibi olmak istediğinizi dile getirmiş olacaksınız. Bu, kulağına hoş bir müzik gibi gelecektir.

1 Numara

“Sen benim hayatımı bitiriyorsun.”

Bu ona sizin için tek olduğu izlenimini verir. Tüm kadınlar bunu birlikte oldukları erkekten duymayı arzu eder. Bu onu tamamıyla kabullendiğiniz mananına gelir ve yaşantınızın önemli, vazgeçilmez bir parçası olduğunu ortaya koyar.

İyi izlenim bırakmasının nedeni: Bu kolay manada yaşantınız süresince ona ihtiyacınız olduğu ve onsuz yaşayamayacağınız mananına gelir.

not:alıntıdır…
Maviyle Pembe & Kadın, Erkek ve Sağlıklı Yaşam ansiklopedisiEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Kadınların Duymaktan En Çok Hoşlandığı Kelimeler ve Sözler Hangileridir admin tarafından 10 Ocak 2014 tarihinde eklenmiştir.

Kadınların Duymaktan En Çok Hoşlandığı Kelimeler ve Sözler Hangileridir isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz