---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı Şeyler

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı, Beğendiği Şeyler Nelerdir, Kadınlar Erkeklerin Hangi Özelliklerini Severler ve isterler.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Beyler , aslında bunun her birimiz adına yazılmış güzel bir aşk mektubu olduğunu düşünün! İşte kadınların bizde görmekten ve sevmekten vazgeçemedikleri…

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Bağımsız bayanlar , erkeklere ihtiyaçları olmadığını düşünmeyi sever . Kendisinin bilgisayarlarıyla ilgilenebilir , kavanoz kapaklarını açar , eşyaların yerini değiştirebilir . Tekrardan de civarda bir adam olması güzel olur .

kadin-erkek-hoslanma

İşte sevmekten vazgeçemedikleri 10 şey:

1 . Vücut

Yenilikçi cılız tipler dahi delirten pazulara sahip . Büyük Ihtimalle elleri de büyük . Bir erkeğin hangi bedende olduğu mühim değil , her an ufak ve hassas olduklarını hissettirebilirler . Peki ya kollarındaki o provakatif damarlar? Ve elbette sakal! Kaşındırdığı ve gıdakladığı ortada ama tekrardan de birçok kışkırtıcı görünüyor .

2 . Anlayamadıklarını tabiatımızdan dolayı anlamak

Merdivenlerden çıkarılması gerekli kalan gösterişli objeleri taşımak için her an yardımımıza gereksinim duyuyorlar , çerçeve için duvara çakılacak çiviler ve büyük , iğrenç böcekleri öldürme görevini de üstlenmek için .

3 . Mahrem duyarlı yanlarımız

Bir adam ağladığı zaman , bayanlar duygusal piyangoyu kazanmış buna benzer hissedebilir . Gözyaşları , samimiyetin en uç işareti; ve gardını indirmiş olmak muhtemelen önemsediğimizi ve güvendiğimizi gösterir . Ve akabinde gelen kucaklaşma veya saçlarının arasına kondurulan öpücükler kalplarinin ritmini değiştiriyor .

4 . Kokumuz

Vücut şampuanları , traş losyonu , parfümü , naturel misk kokusu…

5 . Beynimiz

Bilimsel olarak da kanıtlandığı üzere adam beyni , kadınınkinden değişik çalışıyor . Futbol ve Star Wars hakkındaki takıntılarınızın nedeninin de bu olma olasılığı var ama temel maskülen tavırlar ve dişiliğe kalan minnettarlık , kadınların güzel hissetmelerie neden oluyor .

6 . Espri anlayışımız

Kadınları esprilerimiz ile etkilemeye çalışmak , fizyolojik fonksiyonların komik olduğunu düşünmek , yetersizliklerle ilgilenen gülmelerini sağlayabilmek .

7 . Doğamızdan gelen koruyuculuk

Yolda yürürken trafiğin olduğu tarafa geçmek , dik bir eğimde medet etmek için düşünmeden uzatılan el veya kol , her an kaçırılabilecekmiş buna benzer endişelenmek kadınları rahatlatır .

8 . Kıyafetler

Özellikle dev gibi benzer ve çizgili olan kazaklarımızı ve gömleklerimizi evin içerisinde kıyafet niyetine giymeyi seviyorlar .

9 . Güvenilebilirlik

Duyguları adına mantık veya sağduyuyla davranış eden birisi açısından korunuyor olmayı seviyorlar .

10 . Kadınlara dair bitmek bilmeyen tutkularımız

Üzerlerinde babaanne iç çamaşırları varken dahi . Görünümün pek birçok şeye baskın geldiği bir dünyada yaşıyor olsak dahi , onları arzuladıklarımızı bilmeleri hoşlarına gidiyor .

Kaynak:Askmen

Bilgi Media & Aşk ve İlişkilere Dair YazılanlarEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı Şeyler admin tarafından 29 Eylül 2013 tarihinde eklenmiştir.

Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı Şeyler isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz