---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı Şeyler


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı, Beğendiği Şeyler Nelerdir, Kadınlar Erkeklerin Hangi Özelliklerini Severler ve isterler.

Beyler , aslında bunun her birimiz adına yazılmış güzel bir aşk mektubu olduğunu düşünün! İşte kadınların bizde görmekten ve sevmekten vazgeçemedikleri…

Bağımsız bayanlar , erkeklere ihtiyaçları olmadığını düşünmeyi sever . Kendisinin bilgisayarlarıyla ilgilenebilir , kavanoz kapaklarını açar , eşyaların yerini değiştirebilir . Tekrardan de civarda bir adam olması güzel olur .

kadin-erkek-hoslanma

İşte sevmekten vazgeçemedikleri 10 şey:

1 . Vücut

Yenilikçi cılız tipler dahi delirten pazulara sahip . Büyük Ihtimalle elleri de büyük . Bir erkeğin hangi bedende olduğu mühim değil , her an ufak ve hassas olduklarını hissettirebilirler . Peki ya kollarındaki o provakatif damarlar? Ve elbette sakal! Kaşındırdığı ve gıdakladığı ortada ama tekrardan de birçok kışkırtıcı görünüyor .

2 . Anlayamadıklarını tabiatımızdan dolayı anlamak

Merdivenlerden çıkarılması gerekli kalan gösterişli objeleri taşımak için her an yardımımıza gereksinim duyuyorlar , çerçeve için duvara çakılacak çiviler ve büyük , iğrenç böcekleri öldürme görevini de üstlenmek için .

3 . Mahrem duyarlı yanlarımız

Bir adam ağladığı zaman , bayanlar duygusal piyangoyu kazanmış buna benzer hissedebilir . Gözyaşları , samimiyetin en uç işareti; ve gardını indirmiş olmak muhtemelen önemsediğimizi ve güvendiğimizi gösterir . Ve akabinde gelen kucaklaşma veya saçlarının arasına kondurulan öpücükler kalplarinin ritmini değiştiriyor .

4 . Kokumuz

Vücut şampuanları , traş losyonu , parfümü , naturel misk kokusu…

5 . Beynimiz

Bilimsel olarak da kanıtlandığı üzere adam beyni , kadınınkinden değişik çalışıyor . Futbol ve Star Wars hakkındaki takıntılarınızın nedeninin de bu olma olasılığı var ama temel maskülen tavırlar ve dişiliğe kalan minnettarlık , kadınların güzel hissetmelerie neden oluyor .

6 . Espri anlayışımız

Kadınları esprilerimiz ile etkilemeye çalışmak , fizyolojik fonksiyonların komik olduğunu düşünmek , yetersizliklerle ilgilenen gülmelerini sağlayabilmek .

7 . Doğamızdan gelen koruyuculuk

Yolda yürürken trafiğin olduğu tarafa geçmek , dik bir eğimde medet etmek için düşünmeden uzatılan el veya kol , her an kaçırılabilecekmiş buna benzer endişelenmek kadınları rahatlatır .

8 . Kıyafetler

Özellikle dev gibi benzer ve çizgili olan kazaklarımızı ve gömleklerimizi evin içerisinde kıyafet niyetine giymeyi seviyorlar .

9 . Güvenilebilirlik

Duyguları adına mantık veya sağduyuyla davranış eden birisi açısından korunuyor olmayı seviyorlar .

10 . Kadınlara dair bitmek bilmeyen tutkularımız

Üzerlerinde babaanne iç çamaşırları varken dahi . Görünümün pek birçok şeye baskın geldiği bir dünyada yaşıyor olsak dahi , onları arzuladıklarımızı bilmeleri hoşlarına gidiyor .

Kaynak:Askmen

Bilgi Media & Aşk ve İlişkilere Dair Yazılanlar

Diğer Konu Linkleri > kadinlarin hoslandigi seylerkadınların erkeklerde sevdiği şeylerkadınların sevdiği sözlerkadınların hoşlandığı sözlerkadınların sevdiği şeylerkadınların en çok sevdiği şeylerkadınların en çok sevdiği sözlerkadınların en çok hoşlandığı şeylerkadınların en sevdıgı seylerkadınların En sevdiği Sözler

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı Şeyler admin tarafından 29 Eylül 2013 tarihinde , Aşk ve İlişkiler kategorisine eklenmiştir.

Kadınların Erkeklerde En Çok Sevdiği, Hoşlandığı Şeyler isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz