---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Kızılayın Kuruluş Amacı Nedir Kısaca


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Kızılay’ın Maksadı Nedir ve Kızılay’ın Kuruluş Amacı Nedir Kısaca ve özet olarak sizlere açıklamak istiyoruz.

Kızılay’ın Kuruluş Amaçları Hakkında Bilgi

Savaşta felakete uğrayanları koruyan 12 ağustos 1949 tarihindeki Cenevre Sözleşmeleriyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’in kabul etmiş olduğu uluslararası anlaşmaların kendisine yüklendiği hizmetleri görmek , bunların adına getirilmesine destek vermek .

Barışta yurt içerisinde ve yurt haricinde vukua iştirak eden her çeşitli afet ve felaketlere karşı Tüzük dahilinde üstünde hizmetleri adına getirmek .

kizilay-logo

İnsaniyetçi haklar ilkelerine bağımlı kalmak , sağlıklı ve sosyol dayanışmayı destek vermek , toplumsal refehın geliştirilmesne yardımcı olamak .

Uluslararası Kızılhaç Komitesi , Uluslararası Kızılay – Kızılhaç Dernekleri Federasyonu ve bu federasyona dahil olmak üzere ulusal kuruluşlarla hedef ve işbirliği yapmaktadır .

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür Ansiklopedisi

Diğer Konu Linkleri > kızılayın kuruluş amacıkızılayın kuruluş amacı nedirkızılayın amaçları nelerdir kısacakizilayin amaci nedirkızılayın amacı nedir kısacakızılayın amacı kısacakızılay kuruluş amacıkızılayın amaçları ve görevleri nelerdir kısacakızılay nedir vikipedikızılay vikipedi

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Kızılayın Kuruluş Amacı Nedir Kısaca admin tarafından 19 Ekim 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:
Kızılayın Kuruluş Amacı Nedir Kısaca isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara
1 response to “Kızılayın Kuruluş Amacı Nedir Kısaca”
  1. aslı babagirav diyor ki:

    teşşekkürler :}

Sende Yorum Yaz