---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Memurlar Uzun Saç ve Sakal Bırakabilir Mi Bıyık Uzatabilir mi?


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Demokrasi Paketine Göre Erkek Memurlar Saç, Sakal ve Bıyık Uzatabilecek mi, Sakal Traşı olmadan İşe Gidilebilecek mi gibi soruyarın yanıtlarını veriyoruz.

Demokrasi paketi açıklandığında karşımıza çıkan şeylerden biri de erkek memurların saç uzatmasına ve sakal bırakmasına dair ibareler olmuştur. Demokrasi paketinin içinde bulunan bu ibareler toplumsal hayata aktarıldığı zaman erkek memurlar saç uzatıp sakal bırakabilecekler. Normal şartlarda dudağı geçmeyecek biçimde bıyık bırakmak memurlar için serbestti. Uygulanan yeni düzenleme sayesinde memur olarak çalışanlar  dilediği biçimde bıyık bırakabilecek.

sorucevaplar

Memurların en büyük sorunları arasında düzenli olarak sakal tıraşı olmak vardı. Devamlı Olarak saka tıraşı olmak zorunda kalan memurların bariz biçimde yüzlerinin tahrip olduğu gözlemleniyordu. Devamlı Olarak tıraş olmalarından ötürüde erkek memurlar normal yaşıtlarına göre daha ihtiyar görünmekteydi. Bu düzenleme hayata geçirildiği gün bu uygulamadan en fazla yaşlanma korkusu ile hayatlarına devam eden memurların sevineceğini düşünüyoruz.

Demokrasi paketi içinde yer alan ve günlük hayatımızı kolaylaştırmaya yarayacak olan maddeleri sizlere açıklamaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz.

Bilgi Media & Vikipedi Genel Kültür Paylaşımları

Diğer Konu Linkleri > öğretmen sakal bırakabilir mimemur sakal bırakabilir miöğretmenler sakal bırakabilir mimemurlar sakal bırakabilir midevlet memuru sakal bırakabilir midevlet memurları sakal bırakabilir midevlet memuru sakal bırakabilir mi 2015memur sakal bırakabilecek mimemur sakal bırakabilir mi 2015öğretmen sakal bırakabilir mi 2015

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Memurlar Uzun Saç ve Sakal Bırakabilir Mi Bıyık Uzatabilir mi? admin tarafından 6 Ekim 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.

Memurlar Uzun Saç ve Sakal Bırakabilir Mi Bıyık Uzatabilir mi? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz