---- Sponsorlu Baglantilar ---

Pratik Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde doğal ve pratik aspiratör temizliği nasıl yapılır bunu merak ediyorsanız eğer sizlere, Aspiratör Temizlemenin Kolay ve Hızlı Yolları Nelerdir kısaca açıklamak istiyoruz. Sizlerde mutfağınıza sinen kötü kokulardan kurtulmak istiyorsanız bu paylaşımımız sizin için oldukça yararlı olacaktır. En çokta Aspiratörün Üzerindeki Yağların Temizliğini Merak Edenler İçin Yararlı Olacaktır.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

aspirator-temizligi
Mutfaklarda büyük iş gören aspiratörlerin zamanla temizlenmesi gerekiyor. Çünkü yemeklerden çıkan buharlar zamanla aspiratör üzerinde yağlanmaya sebep olmaktadır. Aspiratör üzerindeki bu yağların sık sık temizlenmesi gereklidir. Çünkü zamanla burada oluşan lekeler yağ katmanlarına dönüşecektir. Aspiratör içerisinde bulunan tellerinde temizlenmesi gerekiyor. Yağ kitlelerinin burada birikmesi zamanla içerisinde yağ akmasına ve iyi hava çekmemesine neden olacaktır. Aspiratörün ön tarafında bulunan camın silinmesine de özen gösteriniz. Aspiratörlerin haftalık olarak temizleyin. Yapmanız gereken yanlarında bulunan ve kapağı tutan kıskaçları çekerek kapağı açmanızdır. Bu sayede içerisindeki tabakaları çıkabilirsiniz. Çıkardığını tabakaları geniş bir alanda ilaçlı suyla iyicene yıkayınız ve kurumaya bırakınız. Daha sonra camını ve yanlarını aynı şekilde ilaçlı su ile yıkayınız. Yıkadıktan sonra kuru bir bezle iyice siliniz. Tabakalar kuruduktan sonra tekrar yerine yerleştirip kapağını kapatınız. Aspiratör temizliği bu şekilde bitmiş olmaktadır. Aspiratörler mutfakta en çok kirlenen eşyalar arasındadır. Çünkü sürekli olarak yemeklerden çıkan buharları ve yağları çektiği için burada yoğun bir şekilde kirlenme meydana gelecektir.
Kokmayan Güzel Mutfaklara Sahip Olmanız Dileğiyle.
Aspiratör Temizleme Deneyimim ile ilgili olarak sizlerde görüşlerinizi paylaşmak istermisiniz.
Serdar

------ Sponsorlu Reklamlar -----


Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Pratik Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır? admin tarafından 8 Mayıs 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , , ,
Pratik Aspiratör Temizliği Nasıl Yapılır? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz