Başlangıç » Kadının Dünyası » Pratik Saç Dalgalandırma Yöntemleri Nasıl Dalga Dalga Dalgalı Saçlarım Olabilir?

Pratik Saç Dalgalandırma Yöntemleri Nasıl Dalga Dalga Dalgalı Saçlarım Olabilir?

reklam

Posted by: Reis Bey 08 Ekim 2013 Yorum yapın


reklam

Pratik Saç Dalgalandırma Yöntemleri Nasıl Dalga Dalga Dalgalı Saçlarım Olabilir?. Güzel ve bakımlı saçları yaşam prensibi olarak gören bayanlar son zamanlarda artık düz saçlardan sıkılmış olsa gerek ki saç dalgaları yeni ve popüler bir döneme girmiş durumda. Peki nasıl güzel dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz işte yanıtlar.

Bu yıl saçlarda dalga çok moda. Saçınızın bıyu ister kısa ister uzun olsun dalgalandırmak çok kolay hemde Kuaföre gitmeden. Saça doğal yolla su dalgası vermek çok  kolay.

Dümdüz ve sıradan bir saç yerine  saçlarınıza doğal görünümlü dalga vermek elinizde….

Makyaj ve Saç tasarımında  doğallık çok moda . Saçlar ve doğal görünümlü dalgalar, makyajda ise mat ve toprak tonları tercih edilmekte,  Saç tarzınızı modaya uygun biçimlendirmek  için doğal dalga yapmak istiyorsanız bazı önerilerimiz var!

Gece yatmadan saçlarınızı yıkayıp hafif nemli bırakın. Gazete sayfalarını çok büyük olmayan şeritler halinde  kesin. Saçlarınızı tutam tutam ayırıp her bir tutamı gazete kağıdıyla bukle olacak şekilde sarın. Kafanızı sararak uyuyun.
Sabah saçlarınıza sprey sıkarak saç kurutma makinesiyle yaklaşık 2 dakika havalandırın. Daha sonra saçlarınız soğuyunca  gazete kağıtlarını açın. Dalgalı saçlarınızı isterseniz toplayabilir isterseniz açık bırakabilirsiniz.

dalgalı saç

Bilgi Media & Kadın Saç Bakımı Ve Güzelliği Sayfaları

reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>