---- Sponsorlu Baglantilar ---

Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir ?

---- Sponsorlu Baglantilar ---

---- Sponsorlu Baglantilar ---

Duvar Nasıl Silinir, Temizlenir ?

Titiz bayanlar için pratik bilgileri sunmaya Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir, Nasıl Temizlenir ? sorusunun yanıtını çok ayrıntıya girmeden pratik olarak nasıl yapabiliriz kısaca anlatmak istiyoruz. Sizlerde eğer temiz bir ev temiz bir yaşam alanı istiyorsunuz pratik çözüm önerilerimizi takip edebilirsiniz.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

duvar-silme-temizleme
Duvar temizliği, evin güzel görünmesi için oldukça önemlidir. Duvarların kirli ve pis olması, ev ne kadar lüks olursa olsun çirkin gösterecektir. Bu yüzden duvarların sık sık temizlenmesi ve lekelerin olmaması gerekiyor. Kış aylarında yanan kalorifer ve sobalar ile duvarların kararması ve leke olmasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu duvarları kısa süre içerisinde temizlemeniz gerekiyor. Duvar nasıl silinir diye merak ediyorsanız size pratik bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle evinizin pencerelerini tamamen kapatın. Ardında ein ortasına sıcak su bulunan bir kabı yerleştirin. Böylece içerisinin nemlenmesini sağlayacaksınız. Nemlenme sayesinde duvarlar hafif olarak terleyecek ve kirler yumuşayacaktır. Elinize aldığınız ilaçlı su ile duvarları bir bez ile bastırarak silin. Bu işlemi bittikten sonra daha güzel bir görünüm yakalamak istiyorsanız sizlere nişastalı suyu öneriyoruz. Nişastalı suyun içerisinde süngeri batırarak duvarlarınız yeniden silin. Bu işlem sayesinde duvarlarınız daha güzel bir hale gelecektir. Mutfak duvarlarının temizliği daha önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Çünkü pişen yemekler sayesinde yağlanma ve kir oranı daha fazladır. Bunun içinse sabunlu suya bir kaşık tuz atarak silin.

------ Sponsorlu Reklamlar -----

Serdar YILDIRIMEditorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir ? admin tarafından 27 Temmuz 2013 tarihinde eklenmiştir.
Etiketler:, , ,
Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir ? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz