Başlangıç » Hayata Dair Deneyimlerim » Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir ?

Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir ?

reklam

Posted by: admin 27 Temmuz 2013 Yorum yapın


reklam

Duvar Nasıl Silinir, Temizlenir ?

Titiz bayanlar için pratik bilgileri sunmaya Salon, Oda, Mutfak, Banyo Duvarı Nasıl Silinir, Nasıl Temizlenir ? sorusunun yanıtını çok ayrıntıya girmeden pratik olarak nasıl yapabiliriz kısaca anlatmak istiyoruz. Sizlerde eğer temiz bir ev temiz bir yaşam alanı istiyorsunuz pratik çözüm önerilerimizi takip edebilirsiniz.

duvar-silme-temizleme
Duvar temizliği, evin güzel görünmesi için oldukça önemlidir. Duvarların kirli ve pis olması, ev ne kadar lüks olursa olsun çirkin gösterecektir. Bu yüzden duvarların sık sık temizlenmesi ve lekelerin olmaması gerekiyor. Kış aylarında yanan kalorifer ve sobalar ile duvarların kararması ve leke olmasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu duvarları kısa süre içerisinde temizlemeniz gerekiyor. Duvar nasıl silinir diye merak ediyorsanız size pratik bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle evinizin pencerelerini tamamen kapatın. Ardında ein ortasına sıcak su bulunan bir kabı yerleştirin. Böylece içerisinin nemlenmesini sağlayacaksınız. Nemlenme sayesinde duvarlar hafif olarak terleyecek ve kirler yumuşayacaktır. Elinize aldığınız ilaçlı su ile duvarları bir bez ile bastırarak silin. Bu işlemi bittikten sonra daha güzel bir görünüm yakalamak istiyorsanız sizlere nişastalı suyu öneriyoruz. Nişastalı suyun içerisinde süngeri batırarak duvarlarınız yeniden silin. Bu işlem sayesinde duvarlarınız daha güzel bir hale gelecektir. Mutfak duvarlarının temizliği daha önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Çünkü pişen yemekler sayesinde yağlanma ve kir oranı daha fazladır. Bunun içinse sabunlu suya bir kaşık tuz atarak silin.

Serdar YILDIRIM

reklam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>