---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Tabanca Nasıl Temizlenir?


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Tabanca Nasıl Temizlenir?

Silah Tabanca Nasıl Temizlenir? Nasıl Yağlanır Tozları Alınır sorularının yanıtlarını sizlere kısa bir biçimde vermek istiyoruz.
Tabanca temizlemek oldukça önemli bir konudur. Çünkü dikkatsizce temizlenen bir tabanca yüzünden birçok insan hayatını kaybetmektedir. Bu yüzden dikkat edilecek ilk husus tabancanın boş olmasıdır. Tabanca temizlemeden önce şarjörünün çıkarılması ve içinde mermi olmamasına çok dikkat ediniz.

tabancatemizleme

Tabancanın iç kısmına elin giremeyeceği yerlerde kullanmak için ince çubuk kullanmalısınız. Çizecek bir çubuk olmamalıdır. Tornavida ile kabza kapaklarını sökerek açınız. Dar olan yerlere yağ sıkamıyorsanız bir şırınga ile bunu halledebilirsiniz. Daha sonra yağ sıktığınız yerleri elinize alacağınız pamuksu bezle iyicene siliniz. Elinizin girmediği yere ise çubuğa sardığınız bezle iyice çevirerek temizleyiniz. Bazı silahlar satılırken temizlik ürünleriyle birlikte satılmaktadır. Böyle bir silah satın alırsanız işiniz daha kolay olacaktır. Silahı temizlerken yağı çok fazla kullanmayınız. Az miktarda ya işinizi görecektir. Silah nasıl temizlenir bilmiyorsanız sitemizdeki resimlerle bunu öğrenebilirsiniz. Temizleyeceğiniz bezin pamuksu olmasına özen gösteriniz. Çünkü metal olan silahınızı sert bir bezle temizlerseniz çizilecek ve kötü bir görünüm oluşacaktır. İnce çubuğun ise plastik olmasına dikkat ediniz. Eğer bir çubuk bulamıyorsanız bulacağınız çubuğa bezi iyi sararak temizleyiniz.

Serdar YILDIRIM

Diğer Konu Linkleri > silah nasıl temizlenirtabanca nasıl temizlenirSilah nasıl yağlanırsilah neyle temizlenirtabanca temizlemetabanca ne ile temizlenirsilah neyle yaglanirtabanca bakımı nasıl yapılırtabanca nasıl yağlanırsilah yağı lekesi silahtan nasıl çıkar

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Tabanca Nasıl Temizlenir? admin tarafından 15 Şubat 2013 tarihinde , Hayata Dair Deneyimlerim kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:,
Tabanca Nasıl Temizlenir? isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz