---- Sponsorlu Baglantilar ---
-

Uyumayan Bebekleri Uyutmak İçin Bebek Uyutma Duası


---- Sponsorlu Baglantilar ---

Uyumayan Bebekleri Uyutmak İçin Bebek Uyutma Duası, Bebek Uyutan Dualar

Annelerin en çok istediği şeylerin başında gelmektedir çocuklarının deliksiz ve huzur içinde uyuması. Bebeklerini uyutmak için büyük mücadele verir anneler onlar huzurlu uyusun diye uykusundan fedakarlık eder uykusuz geceler geçirirler. Siz fedakar anneler ve babalar için Bebek Uyutma duasını paylaşmak istiyoruz. İnşallah Allahın izniyle bebeğiniz huzurlu bir uyku uyuyacak bu sayede siz sevgili anneler ve babalarda daha rahat uyuyacaksınız.

dua-eden-insan

Bebek Uyutmak İçin Okunacak Dua

Peygamber Efendimiz torunları için şöyle dua ediyordu

Uizukuma Bi Kelimatillahi’t-Tammeti Min Kulli Şeytanin ve Hâmmetin ve Min Kulli Aynin Lammeh

Peygamber Efendimiz’in Torunlarının Uyuması için okuduğu duanın anlamı şöyledir;

Allah sizi şeytanların,zehirli mahlukların ve nazarı değen gözlerin şerrinden,eksiksiz kelamının yüzü suyu hürmetine korusun. 

Bilgi Media & İslami İlimler ve Dualar Ansiklopedisi

Diğer Konu Linkleri > bebek uyutma duasibebekleri uyutan duabebek uyusun diye duauyumayan bebekler için duauyumayan bebeğe okunacak duabebekleri uyutmak için duabebeği uyutmak için duabebek uyutmak için duabebekler uyusun diye duaçocuğu uyutmak için dua

Editorun Tavsiye Ettigi Benzer Konu Başlıkları


Konu Bilgileri :
Uyumayan Bebekleri Uyutmak İçin Bebek Uyutma Duası admin tarafından 11 Aralık 2013 tarihinde , Genel kategorisine eklenmiştir.
Etiketler:
Uyumayan Bebekleri Uyutmak İçin Bebek Uyutma Duası isimli bu konuyu >> Google'de Ara - BlogSearch'te Ara - Buzzzy'de Ara - Twitter'da Ara - Bing'te Ara

Sende Yorum Yaz